HOW CAN WE HELP YOU?

CONTACT DETAILS

T. +31 (0)20 77 275 77
E. connect@imlounge.nl

A. Laagte Kadijk 153
1018 ZD Amsterdam
The Netherlands

IBAN NL04 INGB 0005 7666 95
COMPANY NO. 50087061
VAT NL8225.32.244.B01

Arno Meijerink

Arno Meijerink

Principal Consultant

0644910844
arno@imlounge.nl

Rutger Schouten

Rutger Schouten

Lead Media Consultant

0643523463
rutger@imlounge.nl

Serena Tan

Serena Tan

Campaign Consultant

0611953287
serena@imlounge.nl

Sten Bossong

Sten Bossong

Campaign Consultant

0640881169
sten@imlounge.nl

Amanda de Jonge van Zwijnsbergen

Amanda de Jonge van Zwijnsbergen

Campaign Consultant

0617984330
amanda@imlounge.nl

Tessa Meulman

Tessa Meulman

Campaign Consultant

0207727577
tessa@imlounge.nl

Hans van der Meulen

Hans van der Meulen

New Business Consultant

0654224471
hans@imlounge.nl

Marlies Kruger

Marlies Kruger

Campaign Consultant

0648067822
marlies@imlounge.nl

Our network

Our network

Everything is Possible

0207727577
connect@imlounge.nl

› WIJ ZOEKEN TALENT! (DUTCH SPEAKING)

› WIJ ZOEKEN TALENT! (DUTCH SPEAKING)

CHECK DE VACATURES

Een passie voor digitale communicatie en wil je een carrière in online marketing? We groeien dus zijn op zoek naar nieuw talent! Start nu je ervaring bij IM Lounge!

(JUNIOR) ONLINE MARKETEER
STAGIAIR ONLINE MARKETING

Sjuul

Sjuul

Lead Dog

0207727577
woof@imlounge.nl

OR SEND A MESSAGE

9 + 7 =