HOE KUNNEN WE JOU VERDER HELPEN?

ALGEMEEN

T. 0207727577
E.
 connect@imlounge.nl

A. Laagte Kadijk 153
     1018 ZD Amsterdam
     The Netherlands

IBAN NL04 INGB 0005 7666 95
KVK 50087061
BTW NL8225.32.244.B01

Arno Meijerink

Arno Meijerink

Principal Consultant

0644910844
arno@imlounge.nl

IIM Lounge is het initiatief van Arno. Met zijn visie op media, creatie en data realiseert hij samen met het IM Lounge team voor vele klanten meer succes.

Daarnaast is Arno partner bij Online Marketing Lounge en geeft hij les bij Beeckestijn Business School.

Chris Cornea

Chris Cornea

Lead Media Consultant

0628995541
chris@imlounge.nl

Chris is Lead Media consultant bij IM Lounge, met een focus op groei strategie en social media. 

Met zijn brede kennis van marketing, techniek en analytics tools weet hij bovendien gestroomlijnde campagnes, landingspagina’s en websites te ontwikkelen.

Rutger Schouten

Rutger Schouten

Lead Media Consultant

0643523463
rutger@imlounge.nl

Rutger vertaalt de doelen van klanten naar effectieve mediastrategieën. Met zijn in-depth kennis van advertentieplatformen zorgt hij voor optimale resultaten.

Hij optimaliseert bovendien de processen van IM Lounge die de basis vormen van het succes bij onze klanten.

Serena Tan

Serena Tan

Campaign Consultant

0611953287
serena@imlounge.nl

Serena beheert de uitvoering van mediastrategieën. Met haar achtergrond in content creatie en sociale platformen heeft zij een unieke blik op het bereiken van de doelgroep.

Sten Bossong

Sten Bossong

Campaign Consultant

0640881169
sten@imlounge.nl

Sten ondersteunt de campagnes met strategieën, planningen, dashboards en rapportages & evaluaties. Hij heeft een brede achtergrond met Communicatie als de kern.

Marlies Kruger

Marlies Kruger

Campaign Consultant

0648067822
marlies@imlounge.nl

Marlies zorgt voor alle marketing activiteiten. Daarnaast fungeert ze als klankbord voor media strategieën vanuit haar eigen bedrijf CONVINTA.

Daarnaast is Marlies partner bij Online Marketing Lounge en draagt daarbij zorg voor alle event management activiteiten.

Amanda de Jonge van Zwijnsbergen

Amanda de Jonge van Zwijnsbergen

Principal Consultant

0617984330
amanda@imlounge.nl

Amanda zorgt voor optimale marketing campagnes. Dankzij haar studie Commerciële economie en haar specialisatie in ondernemerschap denkt ze altijd mee vanuit het perspectief van onze klanten.

Tessa Meulman

Tessa Meulman

Campaign Researcher

0207727577
tessa@imlounge.nl

Tessa h

Hans van der Meulen

Hans van der Meulen

New Business Consultant

0654224471
hans@imlounge.nl

Hans van der Meulen is new business consultant voor IM Lounge vanuit zijn eigen online marketing adviesbureau CRMwereld. Daarnaast is Hans partner bij Online Marketing Lounge.

 

Ons netwerk

Ons netwerk

All is Possible

0207727577
connect@imlounge.nl

Het IM Lounge team heeft een enorm netwerk om ook hele grote projecten op te kunnen pakken, met behoud van de IM Lounge visie. Ook zeer gespecialiseerd werk kunnen we met de mensen in ons netwerk een perfecte invulling geven. Bovendien werken we graag samen met vele creatieve partners.

Vacature

Vacature

Creeer je eigen functie!

0207727577
sollicitatie@imlounge.nl

Wij groeien hard dus zijn we op zoek naar nieuw talent!

Ben jij een starter die droomt van Online Marketing? Of, ken jij zo iemand? Midden in Amsterdam, binnen een team van zeer ervaren media specialisten hebben we nieuwe vacatures bij IM Lounge. Check de vacatures

OF STUUR EEN BERICHT

12 + 6 =