HET IM LOUNGE TEAM

LEER ONZE PASSIES KENNEN

DE MENSEN DIE IM LOUNGE VAN GOED NAAR GEWELDIG MAKEN

ARNO MEIJERINK

ARNO MEIJERINK

MANAGING DIRECTOR

IM Lounge is het initiatief van Arno. Met zijn visie op media, creatie en data realiseert hij samen met het IM Lounge team  voor vele klanten meer succes.

Daarnaast is Arno partner bij Online Marketing Lounge en geeft hij les bij Beeckestijn Business School.

0644910844
Arno@imlounge.nl

RUTGER SCHOUTEN

RUTGER SCHOUTEN

MEDIA OPERATIONS

Sinds 2012 zorgt Rutger voor het vertalen van media strategieën in campagnes.

Hij bewaakt niet alleen het resultaat van klanten, maar optimaliseert ook de processen van IM Lounge die de basis vormen voor het succes van onze klanten.

0643523463
rutger@imlounge.nl

CHRIS CORNEA

CHRIS CORNEA

CAMPAIGN MANAGER & DEVELOPER

Chris is campagne manager bij IM Lounge en zorgt samen met klanten voor optimale campagne resultaten.

Met zijn achtergrond als WordPress developer, weet hij bovendien optimale landing pagina’s te ontwikkelen of zelfs complete websites.

0628995541
chris@imlounge.nl

ANTHONY GORTER

ANTHONY GORTER

STAGIAIR DIGITAL MARKETING

Anthony is online marketing stagiair bij IM Lounge. Hij is student Commerciële economie en zijn afstudeerrichting is Digital Marketing. In deze ‘training on the job’ ondersteund hij de campagne managers en strategen.

0207727577
anthony@imlounge.nl

STEN BOSSONG

STEN BOSSONG

CAMPAGNE MANAGER

Sten is de Campagne Manager bij IM Lounge. Hij heeft een brede achtergrond met Communicatie als de kern. Hij ondersteund de  campagnes met strategieën, planningen, dashboards en rapportages & evaluaties.

0640881169
sten@imlounge.nl

TESSA MEULMAN

TESSA MEULMAN

CAMPAGNE MANAGER

Tessa heeft als campagne manager vooral haar focus op de promotie en invulling van Google Grants. Hiermee krijgen goede doelen gratis AdWords advertentiebudget en onze expertise!

0623578699
tessa@imlounge.nl

HANS VAN DER MEULEN

HANS VAN DER MEULEN

NEW BUSINESS CONSULTANT

Hans van der Meulen is new business consultant voor IM Lounge vanuit zijn eigen online marketing adviesbureau CRMwereld. Daarnaast is Hans partner bij Online Marketing Lounge.

0654224471
hans@imlounge.nl

MARLIES KRUGER

MARLIES KRUGER

COMMUNICATIONS MANAGER

Marlies zorgt binnen IM Lounge voor alle marketing activiteiten. Daarnaast fungeert ze als klankbord voor media strategieën  vanuit haar eigen bedrijf CONVINTA.

Daarnaast is Marlies partner bij Online Marketing Lounge en draagt daarbij zorg voor alle event management activiteiten.

0648067822
marlies@imlounge.nl

AMANDA DE JONGE VAN ZWIJNSBERGEN

AMANDA DE JONGE VAN ZWIJNSBERGEN

STAGIAIR DIGITAL MARKETING

Amanda doet onderzoek bij IM Lounge naar een nieuw product. Ze is student Commerciële economie en haar afstudeerrichting is Ondernemerschap.

Meer weten over dit product? Bel ons: 0207727577
amanda@imlounge.nl

WERKEN BIJ IM LOUNGE

WERKEN BIJ IM LOUNGE

VACATURES

Wij groeien hard dus zijn we op zoek naar nieuw talent!

Ben jij een starter die droomt van Online Marketing? Of, ken jij zo iemand? Midden in Amsterdam, binnen een team van zeer ervaren media specialisten hebben we nieuwe vacatures bij IM Lounge:

JUNIOR ONLINE MARKETEER

STAGIAIR MARKETING

ONS NETWERK

ONS NETWERK

MAAKT ONS GROOT!

Het IM Lounge team heeft een enorm netwerk om ook hele grote projecten op te kunnen pakken, met behoud van de IM Lounge visie. Ook zeer gespecialiseerd werk kunnen we met de mensen in ons netwerk een perfecte invulling geven. Bovendien werken we graag samen met vele creatieve partners.

Meer weten? Bel 0207727577 of mail connect@imlounge.nl

OOK JOUW OPTIMALE CUSTOMER JOURNEY REALISEREN?

Neem contact op en je kunt vrijwel direct je doelstellingen gaan behalen!

Call us: +31(0)20-7727577
or mail: Connect@IMLounge.nl